Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
47 postów 15 komentarzy

LOS Polski

LOSPolska - Partia polityczna. Oficjalny profil. Nadchodzi czas Patriotów!

Bezkarność+ dla polityków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojciech Podjacki – Przewodniczący LOS – omawia słynną już ustawę o bezkarności polityków i urzędników państwowych, która działa wstecz wbrew zasadom prawa rzymskiego.

 

  

 

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • Legislatywa, egzekutywa, judykatywa
  .
  czyli po prostu PPZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Gwarancja bezkarności jest wręcz niezbędna, aby ta organizacja państwa mogła w ogóle poprawnie i sprawnie pracoawać, tego na pewno oczekują światli wyborcy, którzy tak chętnie wybierają sobie na reprezentantów ten PO.PiS demokracji, nie do pomyśelnia bez przypraw w rodzaju SLD, PSL, SP, czy Porozuminia w domyśle tajnego, nie zapominajmy przy tym Palikokotki, Kukizki czy Nowoczesnych.

  Nie będę się znowu rozwodził o znaczeniu przestępczości zorganozowanej dla rozwoju demokracji, co już wielokrotnie omawiałem.
 • ZASADA BEZKARNOśCI
  .
  @Laznik 21:38:25

  nie jest niczym nowym w demokratycznej praktyce UE, dyrektorzy EBC (banku centralnego UE) są ustawowo zwolnieni od odpowiedzialności.

  Także porducenci "szczepionki" na które czeka niecierpliwy tłum entuzjastów SARS-CoV-2 zastrzegają sobie w umowach, że nie będą ponosili żadnej odpowiedzialności za szkody "uboczne" jakie ich szczepionka z sobą przynosi. Ale to też nie jest nic niezwykłego, bowiem już "szczepionka" na grypę świńską, która kosztowała ludzkość przeszło 10 miliardów dolarów, też została dostarczono pod gwarancją zupełnej bezkarności. Ofiary tej "szczepionki" cierpią do dziś, nie wszyscy mieli to szczęście co bezdomni z Grudziądza, którzy po otrzymaniu testowej "szczepionki" zmarli, dowodząc, że produkt Novartic jest niezawodny.

  ZASADA BEZKARNOśCI może być też w ten sposób zastosowana, że n.p. producent "szczepionki" przeciwko SARS-CoV-2, Curevac, testuje swój produkt w Peru i Panamie, co gwarantuje mu zupełną bezkarność w tych krajach, podobnie jak to miało miejsce w innej kolonii, w mieście Grudziądz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930